پوست به دلایل گوناگونی مانند افزایش سن و از دست دادن چربی های زیر پوست و ضعیف شدن عضلات، لاغری، استرس و در معرض تابش نور خورشید قرار گرفتن به مدت زیاد باعث می شود پوست حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد و افتادگی پیدا کند. این اتفاق باعث می شود که چهره فرد یک ظاهر پیر داشته باشد. روش های گوناگونی برای جوانسازی پوست نیاز است. مانند لیفت صورت ،

لیفت ابرو، لیفت بینی، لیفت غبغب و از این دست عمل های زیبایی. در ادامه بهترین مرکز لیفت صورت را نیز به شما معرفی کنیم. روش های لیفتینگ صورت

لیفت صورت با دو روش انجام می شود. می تواند با جراحی باشد یا اینکه بدون جراحی. پزشک متخصص با توجه به نیاز بیمار مشخص می کند که کدام نوع لازم است. لیفت صورت یک روش بسیار موثر برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک و افتادگی صورت می باشد. لیفت صورت انواع گوناگونی دارد که در دو گروه کلی قرار می گیرند. لیفت صورت بدون جراحی و لیفت صورت با جراحی. روش های لیفت صورت بدون جراحی عبارتند از :

 • لیفتینگ صورت با هایفوتراپی : جدیدترین روش لیفت صورت می باشد که در آن از اولتراسوند استفاده می کنند و توانایی رسیدن به بافت های عمقی پوست را نیز دارد.
 • لیفتینگ صورت با آر اف (rf): زمان زیادی می باشد که رادیو فرکانس در اعمال زیبایی به کار می رود. نوع جدید این دستگاه ها تفاوتش با انواع قدیمی در این نکته می باشد که وقتی با میکرونیدلینگ و فرکوئنسی ترکیب می شود اثر بیشتری دارد. این روش از لیفت را می توان در سنین گوناگون انجام داد.
 • لیفت صورت با نخ : این روش نسبت به سایر روش ها کمتر تهاجمی می باشد. برای پوست هایی که میزان افتادگی کمی دارند قابل استفاده می باشد و عوارضی ندارد. همچنین نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیز ندارد.

 • لیفتینگ صورت با تزریق بوتاکس : به عنوان یکی از محبوب ترین روش های لیفت صورت می توان از آن نام برد. بوتاکس یک روش کم خطر و بدون عوارض است که به بستری شدن در بیمارستان نیز نیازی ندارد. باید به این نکته توجه کرد که بوتاکس دائمی نیست و برای حدود شش ماه دوام دارد و باید ترمیم شود.
 • لیفتینگ صورت با تزریق ژل : با تزریق کردن ژل می توان ناهمواری های صورت و چروک های آن را از بین برد و پوستی جوان داشت. یکی دیگر از استفاده های تزریق ژل، تزریق آن به لب و گونه می باشد برای برجسته تر نشان دادن آن ها و جوانتر و شادابتر شدن صورت.
 • لیفتینگ صورت با تزریق چربی : به این روش گرافت هم می گویند. در این روش از چربی های فرد استفاده می کنند به همین دلیل نسبت به روش های دیگر عوارض بسیار کمی دارد و از دوام بالاتری نیز برخوردار است.

گاهی اوقات چین و چروک و ناهمواری های پوستی عمیق تر می باشند به همین دلیل برای جوانسازی از روش های جراحی استفاده می کنند.

 • لیفتینگ صورت با جراحی : این روش نسبت به روشهای غیر جراحی پاسخ بهتری دارد. بیش تر برای افرادی که سنین بین 40 تا 60 سال دارند انجام می شود.

 

لیفت صورت چه مزایایی دارد ؟

 • داشتن پوست جوانتر و شادابتر؛
 • از بین رفتن کامل چروک های پوست؛
 • خورشید و باد اثر کمتری روی پوست شما خواهد گذاشت؛
 • در صورت لیفت با عمل جراحی پوست شما به حالت قبل باز نمی گردد؛
 • چهره ای ده سال جوان تر خواهید داشت؛
 • زخم هایی که در اثر لیفتینگ با جراحی ایجاد می شود قابل مشاهده میباشند و در مدت زمان کوتاهی ترمیم می شوند؛

معرفی بهترین مرکز لیفت صورت : یکی از دغدغه های اصلی کسانی که قصد دارند جوانسازی پوست انجام دهند پیدا کردن یک پزشک مجرب و یک مرکز زیبایی قابل اعتماد می باشد. یکی از اصلی ترین نکات این می باشد که به یک مرکز و پزشک قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بعد از عمل به مشکل غیرقابل جبرانی برخورد نکنیم. اگر دغدغه ارائه کار خوب را دارید و به دنبال بهترین دکتر لیفت صورت هستید، به شما کلینیک زیبایی دکتر سحر عماد مستوفی را معرفی می کنیم. با مراجعه به کلینیک دکتر عماد مستوفی از بهترین کیفیت خدمات برخوردار شوید و از زیبایی و جوانی خود لذت ببرید.  


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال کتابخانہ عمومی مکران ھیچان کسب و کار اینترنتی ندای وحی در جست و جوی زمان ِ از دست رفته ????ℎ???? ???????????? ???????????????????????? ???????????????????????? گروه جهادی شهیده «بنت الهدی» دیاکو فروشگاه اینترنتی کیدرول هکران قانونمند منو عشقم دوتایی